شنبه, 31 شهریور,1397
Menu

آرشیو اخبار

اخبار و مقالات سایت

ﺳﻪشنبه 28 آذر 1396
تعداد بازدید: 374
تعداد نظرات: 0

کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید

کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید

کارگاه  تخصصی  آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی  با حضور اعضای کارگروه مذکور در شرکت توزیع برق استان قزوین برگزار گردید .

در ابتدای جلسه مهندس مرادی جانشین مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق استان قزوین ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین ، بر لزوم آموزش و افزایش سطح دانش در شرکت های توزیع تاکید نموده و اعلام نمودند با عنایت به استفاده از تجهیزات جدید با تکنولوژی بالا در شبکه های توزیع آموزش و تحقیقات از ضروریات می باشد.

مهندس جریان قلم کارشناس ارشد دفتر ایمنی توانیر  در این جلسه در بخشی از سخنانش بیان نمودند : برق با همت نیروی انسانی تامین می شود که با داشتن روحیه و امید در بین همکاران ، بهره وری و راندمان کاری افزایش یافته و شرکت را به اهداف اصلی نزدیک تر می کند .

وی در ادامه افزودند  : گروه ایمنی با اطلاع رسانی و آموزش نکات ایمنی ، موجب جلوگیری از حادثه وآسیب دیده گی  شده و خطر پذیری را کاهش می دهد و این در حالیست که با توجه به اطلاعات عمومی 30 تا 35 % از حوادث در جامعه از نبود آموزش کافی اتفاق می افتد که با آموزش اصول و متدهای  نوین ایمنی میتوان این حوادث را کنترل و کاهش داد .

  مهندس یوسف اینانلو پور معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ  در معرفی شرکت تویع نیروی برق استان قزوین گفت :این شرکت با 6 مدیریت شهرستان ، 3 امور اجرایی ، 13 اداره و 4 دفتر برق با 104 اکیپ عملیاتی و تعمیراتی و 34 شرکت پیمانکاری در حال خدمت رسانی به برق بیش از 578 هزار مشترک می باشد.

وی در ادامه  افزود : گروه ایمنی شرکت توزیع برق قزوین با آموزش  های ضمن خدمت ، جلسات آموزش هفتگی و بازدیدهای دوره ای و  نظارت های محسوس و نا محسوس که منجربه تشویق و جریمه می شود موجب بالا بردن سطح آگاهی همکاران و کاهش حوادث گردیده و در سال گذشته 1 حادثه درون سازمانی و 2 شبه حادثه برای همکاران تامین نیرو شرکت اتفاق افتاده که هیچ کدام منجر به صدمه نشده و بر همین اساس با برگزاری جشن سپاس از 188 همکار و 19 شرکت که در بحث ایمنی به مقررات توجه کرده بودند با اهدای جوایزی تقدیر شد .

شایان ذکر است در  کارگاه مذکور موضوعات:1- کاهش حوادث ناشی از کار از طریق اموزش هدفمند 2-تعریف دوره های اموزشی جدید برای روشها وتجهیزات جدیدی که وارد سیستم شده است  .  3 -بازنگری و ویرایش جدید دوره های آموزشی قدیمی با توجه به نیازهای روز شرکتهای توزیع از منظر ایمنی 4- ضرورت انجام پروژه ها وتحقیقات مرتبط با موضوع ایمنی در شرکتهای توزیع  بررسی  و سپس تصمیمات لازم در خصوص چهار بند فوق الذکر درقالب بندهای صورتجلسه اخذ که پس از تصویب  به شرکتهای توزیع ابلاغ  خواهد شد. 

تصاویر
  • کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید
  • کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید
  • کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت