دات نت نیوک
جستجو
  23 آذر 1397
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 28 آذر 1396

  کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 471

کارگاه  تخصصی  آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی  با حضور اعضای کارگروه مذکور در شرکت توزیع برق استان قزوین برگزار گردید .

در ابتدای جلسه مهندس مرادی جانشین مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق استان قزوین ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین ، بر لزوم آموزش و افزایش سطح دانش در شرکت های توزیع تاکید نموده و اعلام نمودند با عنایت به استفاده از تجهیزات جدید با تکنولوژی بالا در شبکه های توزیع آموزش و تحقیقات از ضروریات می باشد.

مهندس جریان قلم کارشناس ارشد دفتر ایمنی توانیر  در این جلسه در بخشی از سخنانش بیان نمودند : برق با همت نیروی انسانی تامین می شود که با داشتن روحیه و امید در بین همکاران ، بهره وری و راندمان کاری افزایش یافته و شرکت را به اهداف اصلی نزدیک تر می کند .

وی در ادامه افزودند  : گروه ایمنی با اطلاع رسانی و آموزش نکات ایمنی ، موجب جلوگیری از حادثه وآسیب دیده گی  شده و خطر پذیری را کاهش می دهد و این در حالیست که با توجه به اطلاعات عمومی 30 تا 35 % از حوادث در جامعه از نبود آموزش کافی اتفاق می افتد که با آموزش اصول و متدهای  نوین ایمنی میتوان این حوادث را کنترل و کاهش داد .

  مهندس یوسف اینانلو پور معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ  در معرفی شرکت تویع نیروی برق استان قزوین گفت :این شرکت با 6 مدیریت شهرستان ، 3 امور اجرایی ، 13 اداره و 4 دفتر برق با 104 اکیپ عملیاتی و تعمیراتی و 34 شرکت پیمانکاری در حال خدمت رسانی به برق بیش از 578 هزار مشترک می باشد.

وی در ادامه  افزود : گروه ایمنی شرکت توزیع برق قزوین با آموزش  های ضمن خدمت ، جلسات آموزش هفتگی و بازدیدهای دوره ای و  نظارت های محسوس و نا محسوس که منجربه تشویق و جریمه می شود موجب بالا بردن سطح آگاهی همکاران و کاهش حوادث گردیده و در سال گذشته 1 حادثه درون سازمانی و 2 شبه حادثه برای همکاران تامین نیرو شرکت اتفاق افتاده که هیچ کدام منجر به صدمه نشده و بر همین اساس با برگزاری جشن سپاس از 188 همکار و 19 شرکت که در بحث ایمنی به مقررات توجه کرده بودند با اهدای جوایزی تقدیر شد .

شایان ذکر است در  کارگاه مذکور موضوعات:1- کاهش حوادث ناشی از کار از طریق اموزش هدفمند 2-تعریف دوره های اموزشی جدید برای روشها وتجهیزات جدیدی که وارد سیستم شده است  .  3 -بازنگری و ویرایش جدید دوره های آموزشی قدیمی با توجه به نیازهای روز شرکتهای توزیع از منظر ایمنی 4- ضرورت انجام پروژه ها وتحقیقات مرتبط با موضوع ایمنی در شرکتهای توزیع  بررسی  و سپس تصمیمات لازم در خصوص چهار بند فوق الذکر درقالب بندهای صورتجلسه اخذ که پس از تصویب  به شرکتهای توزیع ابلاغ  خواهد شد. 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید
  • کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید
  • کارگاه تخصصی آموزشی ، پژوهشی و تحقیقات ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار گردید
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت