دات نت نیوک
جستجو
  23 آذر 1397
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 28 آذر 1396

  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین عنوان دستگاه برتر را در گروه دستگاه های زیر بنایی در حوزه صیانت از حقوق شهروندی کسب کرد

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 475

بر اساس ارزیابی ستاد صیانت استان در اجرای برنامه های ابلاغی ستاد  مرکزی صیانت شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در سال 95 عنوان دستگاه برتر استان در گروه دستگاه های امور زیر بنایی در حوزه حقوق شهروندی شناخته شده است .

در همین ارتباط معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استانداری و جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان قزوین با ارسال لوح  تقدیر  از مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین  به پاس کسب رتبه دستگاه برتر در گروه دستگاههای بالای 50 نفر امور زیر بنایی در حوزه حقوق شهروندی تقدیر و تشکر بعمل آورد. در بخشی از این لوح آمده است:

جناب آقای سعید بهادیوند چگینی

مدیر عامل محترم شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین

با سلام و احترام ، بی تردید تلاش ، همکاری و همراهی دلسوزانه شما در ارزیابی ستاد صیانت استان نشات گرفته از روحیه تقید به ارزشهای اسلامی ، باورهای دینی و توجه به جایگاه والا و ارزشمند انسانی داشت.

 نظر به اینکه نتایج حاصل از ارزیابی ستاد صیانت استان در اجرای برنامه های ابلاغی ستاد  مرکزی صیانت ، بیانگر اقدامات ارزشمند جنابعالی و همکاران گرانقدرتان در تقویت و ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب و حقوق شهروندی می باشد ، بر این اساس اداره متبوع جنابعالی به عنوان دستگاه برتر استان در گروه دستگاه های بالای  50 نفر امور زیر بنایی در حوزه حقوق شهروندی شناخته شده است .

بدینوسیله فرصت را مغتنم شمرده ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و توجه شما و همکاران محترمتان در زمینه اجرایی نمودن دستورالعمل ستاد صیانت در آن دستگاه ، رجاء واثق دارم ، همواره در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین عنوان دستگاه برتر  را  در گروه دستگاه های زیر بنایی  در حوزه  صیانت  از حقوق شهروندی کسب کرد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت