شنبه, 31 شهریور,1397
Menu

آرشیو اخبار

اخبار و مقالات سایت

ﺳﻪشنبه 28 آذر 1396
تعداد بازدید: 385
تعداد نظرات: 0

شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین عنوان دستگاه برتر را در گروه دستگاه های زیر بنایی در حوزه صیانت از حقوق شهروندی کسب کرد

شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین عنوان دستگاه برتر را در گروه دستگاه های زیر بنایی در حوزه صیانت از حقوق شهروندی کسب کرد

بر اساس ارزیابی ستاد صیانت استان در اجرای برنامه های ابلاغی ستاد  مرکزی صیانت شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در سال 95 عنوان دستگاه برتر استان در گروه دستگاه های امور زیر بنایی در حوزه حقوق شهروندی شناخته شده است .

در همین ارتباط معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی استانداری و جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان قزوین با ارسال لوح  تقدیر  از مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین  به پاس کسب رتبه دستگاه برتر در گروه دستگاههای بالای 50 نفر امور زیر بنایی در حوزه حقوق شهروندی تقدیر و تشکر بعمل آورد. در بخشی از این لوح آمده است:

جناب آقای سعید بهادیوند چگینی

مدیر عامل محترم شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین

با سلام و احترام ، بی تردید تلاش ، همکاری و همراهی دلسوزانه شما در ارزیابی ستاد صیانت استان نشات گرفته از روحیه تقید به ارزشهای اسلامی ، باورهای دینی و توجه به جایگاه والا و ارزشمند انسانی داشت.

 نظر به اینکه نتایج حاصل از ارزیابی ستاد صیانت استان در اجرای برنامه های ابلاغی ستاد  مرکزی صیانت ، بیانگر اقدامات ارزشمند جنابعالی و همکاران گرانقدرتان در تقویت و ارتقاء فرهنگ عفاف و حجاب و حقوق شهروندی می باشد ، بر این اساس اداره متبوع جنابعالی به عنوان دستگاه برتر استان در گروه دستگاه های بالای  50 نفر امور زیر بنایی در حوزه حقوق شهروندی شناخته شده است .

بدینوسیله فرصت را مغتنم شمرده ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و توجه شما و همکاران محترمتان در زمینه اجرایی نمودن دستورالعمل ستاد صیانت در آن دستگاه ، رجاء واثق دارم ، همواره در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) موفق و موید باشید.

تصاویر
 • شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین عنوان دستگاه برتر را در گروه دستگاه های زیر بنایی در حوزه صیانت از حقوق شهروندی کسب کرد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت