دات نت نیوک
جستجو
  23 آذر 1397
تاریخ انتشار: چهارشنبه 06 دی 1396

  معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین : در نظر است تا پایان سال جاری 5000 کنتور فهام برای مشترکین در استان قزوین نصب گردد

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 278

 سید محمد قافله باشی معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت : با اجرای طرح قرائت از راه دور مشترکین دیماندی در بخش لوازم اندازه گیری و مدیریت مصرف و فروش انرژی در وقت و هزینه صرفه جویی های زیادی صورت می گیرد .

وی ادامه افزود : نصب کنتورهای فهام برای مشترکین سنگین می باشد که در بخش فیدرهای اختصاصی 52 دستگاه کنتور اولیه هوشمند و در کنتورهای دیماندی اولیه و ثانویه 3000 کنتور برای مشترک تعویض  گردیده و با اجرای طرح قرائت از راه دور مشترکین فیدر اختصاصی و دیماندی فهام بطور ثابت در نصب کنتور ، 326 میلیون تومان و در سال برای  کنترل و مدیریت مصرف و قرائت و تنظیم و آزمایش و بازرسی کنتور 338 میلیون تومان در هزینه هاصرفه جویی می شود .

معاونت فروش خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین افزود : طرح کنتورهای فهام در این شرکت از سال 95 آغاز گردیده و تاکنون در سطح استان قزوین 3000 کنتور فهام نصب گردیده است . و در نظر است  تا پایان سال جاری 5000 کنتور برای مشترکین استان نصب گردد .

اشتراک گذاری
تصاویر
  •   معاونت فروش و خدمات مشترکین  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین : در نظر است تا پایان سال جاری 5000 کنتور فهام برای مشترکین  در استان  قزوین نصب گردد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت