دات نت نیوک
جستجو
  23 آذر 1397
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 دی 1396

  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در ارزیابی برنامه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز رتبه شایسته تقدیر را بین دستگاه های اجرایی کسب کرد

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 383

بر اساس ارزیابی بعمل  آمده  از  برنامه های ابلاغی ترویج و توسعه فرهنگ  اقامه نماز  که توسط ستاد اقامه استان  قزوین  برگزارشد شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در سال 95 رتبه  شایسته تقدیر را کسب کرد.

در همین ارتباط  دکتر حبیبی معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری و حجت الاسلام سید قریش موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین با ارسال لوح های تقدیر  جداگانه ای از مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین و محمد تقی برمک دبیرشورای اقامه نمازاین شرکت  به پاس کسب رتبه شایسته تقدیر در امر اقامه نماز تقدیر و تشکر بعمل آوردند .خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به انتشار خبر مذکور در آن رسانه  اقدام لازم را بعمل آورند. در این  لوح آمده است :

مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق استان قزوین

سلام علیکم

نماز موجب صفای روح و طهارت نفس است نماز نزول رحمت الهی و سد محکم در برابر گناهان و آسیب های اجتماعی است .نماز دعوت کننده به نظم و انضباط و قانون مداری و اهتمام به اقامه نماز در شمار برترین مواد در برنامه دولت اسلامی و اقامه نماز نخستین ثمره و نشانه حکومت صالحان است .

اینک که بحمدالله تعالی طبق ارزیابی و گزارش ستاد اقامه نماز استان آن دستگاه در سال 1395 توانسته رتبه شایسته  تقدیر را در امر اقامه نماز کسب نماید از جنابعالی و همکاران محترم تقدیر و تشکر می نماییم .

از خداوند متعال مسئلت دراد تلاشهای بعمل آمده را قبول و توفیق  ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز را به شما مرحمت فرماید . 

اشتراک گذاری
تصاویر
  • شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در ارزیابی برنامه ترویج و توسعه فرهنگ  اقامه نماز رتبه  شایسته تقدیر را بین دستگاه های اجرایی  کسب کرد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت