ﺳﻪشنبه, 29 خرداد,1397
Menu

آرشیو اخبار

اخبار و مقالات سایت

ﺳﻪشنبه 21 شهریور 1396
تعداد بازدید: 242
تعداد نظرات: 0

همزمان با دهه امامت و ولایت جشن عید سعید غدیر خم در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد

جشن  با شکوه عید سعید غدیر خم همزمان با  دهه امامت و ولایت در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد

مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی  برق قزوین  در مراسم  جشن  با شکوه عید سعید غدیر خم  که همزمان با  دهه امامت و ولایت در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم  در بخشی از سخنانش با اشاره به فعالیتهای انجام شده  در شرکت  افزود  : با پرداخت بدهی 32 میلیاردی و کاهش آن به 11 میلیارد و پانصد میلیون تومان تا پایان سال 95 این میزان بدهی از محل صرفه جویی همکاران پرداخت شده است همچنین مبلغ 4 میلیارد تومان وام مسکن به همکاران پرداخت کرده ایم .

وی در ادامه گفت : از همه همکاران می خواهم با همکاری و تعهد کاری خود کمکی در افزایش بهره وری شرکت داشته باشند تا وضعیت بهتری در شرکت داشته باشیم .

حجت الاسلام دکتر علی محمدی استاد حوزه و دانشگاه سخنران این جلسه نیز با اشاره به اهمیت غدیر گفت : : بزرگترین مشکل ما دقیق ندانستن فلسفه غدیر است ، باید غدیر را بشناسیم غدیر تنها یک روز نیست ، غدیر کلید خوردن تاریخ است ؛تاریخی به وسعت جهان و به عمق بشریت و انسانیت ؛ پس تفکرنداشتن در فلسفه آن ظلم اندیشمندانه و جهادی است.

وی در ادامه افزود : خداوند برای نجات بشر با انتخاب امامان معصوم که آلودگی دنیوی ندارند مسیر هدایت انسانها را مهیا کرد که با تبعیت از معصومین در مسیر سعادت گام برداریم ، تا زمانی که مردم باور نکنند که امام معصوم از ناحیه خدا تعیین شده و برنامه هایی که قراراست اجرا کند الهی است نمی توانیم بر مشکلات روحی و اجتماعی غلبه کنیم و فضای معنوی را در جامعه حکم فرما کنیم .

دکتر محمدی افزود  : هدف از غدیر تعیین چراغی بوده که با تمسک به آن تظلم خاموش می شود و ترس به شجاعت ، تساهل به تعهد تبدیل می شود و نقش امامت تحقق مییابد.

 ادر ادامه ضمن اجرای  برنامه هنری و برگزاری مسابقه  با موضوع  شناخت غدیر  به 10 نفر از برندگان به  قید قرعه جوایز ارزنده ای اهدا شد . 

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت