شنبه, 31 شهریور,1397
Menu

آرشیو اخبار

اخبار و مقالات سایت

شنبه 15 مهر 1396
تعداد بازدید: 334
تعداد نظرات: 0

دومین همایش یاوران معروف سازمانها و ادارات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد

دومین همایش یاوران معروف  سازمانها و ادارات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد

دومین همایش یاوران معروف با حضور اعضا و دبیران  شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات  و سازمانهای استان قزوین  در سالن اجتماعات  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد

 در این همایش مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین ضمن  عرض تسلیت  ایام سوگواری  حضرت ابا عبدالله الحسین  (ع) هفته احیاء امر بمعروف و نهی از منکر و هفته  دفاع مقدس  ضمن با ا همیت خواندن  امر به معروف و نهی از منکر  در جامعه افزود : اگر به این موضوع مهم در کارها و فعالیت های اجرایی توجه کنیم روند توسعه تسریع یافته چرا که امر به معروف و نهی از منکر بعنوان یک سرلوحه و چراغ هدایت محسوب می شود.

 در ادامه  سرهنگ کاظمی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین در بخشی از سخنانش گفت : وظیفه شوراهای امر به معروف شناسایی چالشهای کشور و رسیدن به نظامی کار آمد است .

 سرهنگ کاظمی در ادامه گفت  : قانون حمایت از آمران  معروف در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده و، امروزه عرصه امر به معروف و نهی از منکر مجاهدت در راه مقاصد جمهوری اسلامی می باشد .

وی در بخش دیگر از سخنانش  افزود  : با استقبال از امر بمعروف و نهی از منکر  میتوان از خیلی از مشکلات جلوگیری کرد و اعتماد مردم که یکی از مهمترین اساس های نظام جمهوری اسلامی محسوب می شود را افزایش داد.

حجت الاسلام آزادی مسئول فرهنگی و دینی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین  نیز در قسمتی  از سخنانش با گرامیداشت  هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدااله الحسین (ع) گفت : در واقعه کربلا چهره های گوناگونی وجود داشت گروهی از گمراهان  بودند و گروهی دیگر که به ندای امامشان لبیک گفتند رستگار شدند ، ما در جنگ تحمیلی و دفاع مقدس نیز چنین چهره هایی را داشتیم که با لبیک به رهبری و اهدای خونشان عزت امروز را برای ما و نظام جمهوری اسلامی  به ارمغان آوردند .

وی  در ادامه افزود : باید از عاشورا و امام حسین  ( ع)درس آزادگی بگیریم  و بیاموزیم که گناهکاران را با هنر زبان امر به معروف و نهی از منکر کنیم .

در پایان این نشست از 10نفر از دبیران برتر  شوراهای امر به معروف و نهی از منکر  ادرات استان ، ادارات  کل( دارایی ، دامپزشکی ، فنی و حرفه ای ، مخابرات ، منابع طبیعی ، مالیات ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، گمرک ،بهزیستی و شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین) با اهدای لوح تقدیری تجلیل و قدردانی شد.

تصاویر
  • دومین همایش یاوران معروف  سازمانها و ادارات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد
  • دومین همایش یاوران معروف  سازمانها و ادارات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد
  • دومین همایش یاوران معروف  سازمانها و ادارات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد
  • دومین همایش یاوران معروف  سازمانها و ادارات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت