شنبه, 31 شهریور,1397
Menu

آرشیو اخبار

اخبار و مقالات سایت

شنبه 15 مهر 1396
تعداد بازدید: 354
تعداد نظرات: 0

جلسه آموزشی سبک زندگی زوجین شاغل در شرکت توزیع برق قزوین برگزار شد

جلسه آموزشی سبک زندگی زوجین شاغل در شرکت توزیع برق قزوین برگزار شد

بمنظور ارتقاء سطح آگاهی بانوان شاغل  و توانمند سازی آنان   و در اجرایی  برنامه های امور بانوان و خانواده شرکت توزیع برق استان قزوین ، جلسه آموزشی سبک زندگی زوجین شاغل با حضور بانوان شاغل همکارو همسران همکاران در سالن اجتماعات  این شرکت برگزار شد .

خانم دکتر باقری مشاوره خانواده  در این جلسه  در بخشی از سخنانش گفت : زوجهای شاغل که در روانشناسی به زوجهای دو درآمدی شناخته می شوند بخاطر مسئولیت پذیری بیشتر زودتر به اهدافشان و به استقلال می رسند ولی فشار روانی  کمتری دارند و در ارتباط با یکدیگر وقت بیشتری صرف کرده و دیرتر به نتیجه دلخواه می رسند.

 وی درباره خصوصیات بانوان شاغل گفت: بانوان شاغل در تصمیم گیر مصمم ترند چون عزت نفس و توانایی مالی دارند و احساس ارزشمندی و شایستگی بیشتری دارند حسادت کمتری دارند ولی ارتباط کمتری با اعضای خانواده دارند .

 وی در ادامه افزود  : زنان شاغل برای شادابی باید چند نکته را  جدی بگیرند هر چند ماه یک بار چکاب کامل و حتما یک ورزش هوازی را دنبال کنند ، حداقل در یک ماهنامه تخصصی عضو و انگیزه پیشرفت را در خود تقویت کنند ، با سازمانهای اجتماعی مشارکت داشته باشندو برای تحلیل مغز یک بازی فکری داشته باشند و آخر هفته را برای جبران کمبودهای کیفی در زندگی صرف کنند . 

تصاویر
  • جلسه آموزشی سبک زندگی زوجین شاغل در شرکت توزیع برق قزوین برگزار شد
  • جلسه آموزشی سبک زندگی زوجین شاغل در شرکت توزیع برق قزوین برگزار شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت