دات نت نیوک
جستجو
  23 آذر 1397
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 آبان 1396

  مانور تخلیه اضطراری همزمان با هفته پدافند غیر عامل در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزارر شد.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 436

مانور تخلیه اضطراری با هدف آموزشی و ارتقای سطح آمادگی پرسنل ستادی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در مقابل مخاطرات طبیعی و انسان ساز در حوزه ستادی این شرکت برگزار شد .

 این مانور که با اجرای دوره های توجیهی و آموزشی  و با اهداف پدافند غیر عامل برای کلیه  کارکنان ستادی این شرکت همراه بود با انجام نمادین دود در طبقه ششم ساختمان و اعلام تخلیه اضطراری ساختمان آغاز  وبعد از تخلیه اضطراری ساختمانها مهار بحران توسط نیروهای آتش نشانی انجام شد .

 در ادامه مانور همایش آموزشی رعایت اصول ایمنی درآتش نشانی با حضور اساتید آتش نشانی در محل سالن اجتماعات برگزار گردید  .

 مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در این همایش  با تبریک هفته پدافند غیر عامل گفت : با برگزاری دوره ها و افزایش آماد گی همکاران می توان توانمندی کارکنان را در زمان وقوع حوادث و بروز مخاطرات در ساختمان و اجرای تخلیه اضطراری افزایش داد تا امدادرسانان با سهولت و سرعت اقدام  به عملیات نمایند .و همکاری و انسجام کارکنان و کمک به ارباب رجوع با  رعایت اصول ایمنی نکته کلیدی در سهولت تخلیه ساختمان می باشد.

وی ادامه داد : امروزه نظام مهندسی ساختمان برای صدور پایان کار برای  ساختمانهایی که مجهز به کپسول آتش نشانی هستند مجوز پایان کار صادرمی کند که این امر موجب ایمنی ساختمانها است.

 در ادامه این همایش آقای مدد خانی مدیر عملیات آتش نشانی آموزشهای لازم در خصوص شناخت  انواع حریق ، عمل وقوع آتش سوزی ، شرح حوادث رخ داد ه ، آشنایی با انواع خاموش کننده ها ، رعایت اصول ایمنی در زمان وقوع آتش  و نحوه مهار در منازل و محیط کاری را بیان نمودند .

اشتراک گذاری
تصاویر
  • مانور تخلیه اضطراری همزمان با  هفته پدافند غیر عامل در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزارر شد.
  • مانور تخلیه اضطراری همزمان با  هفته پدافند غیر عامل در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزارر شد.
  • مانور تخلیه اضطراری همزمان با  هفته پدافند غیر عامل در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزارر شد.
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت