دات نت نیوک
جستجو
  30 بهمن 1397
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 دی 1396

  تاكيد مديرعامل توانير بر تبديل مديريت مصرف به يك فرهنگ عمومي

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 584
 مهندس آرش كردي مديرعامل شركت توانير بر لزوم تبديل مديريت مصرف به يك فرهنگ عمومي تاكيد كرد و افزود: در صورت تحقق اين موضوع بسياري از مشكلات حوزه انرژي در كشور حل مي شود و به خيلي از اهداف خود دست پيدا مي كنيم.
وي در ادامه گفت: شاخص هاي شركت توانير رو به بهبود است و يكي از افتخارات صنعت برق در كشور وجود نيروهاي كارآمد و انساني مي باشد .
اين مسئول همچنين اظهار كرد: صنعت برق خدمتي اثر گذار و ويژه است به گونه اي كه زندگي مردم و اركان جامعه به آن ارتباط و نياز مستقيم دارد و روز به روز نيز اين نياز و گستردگي آن بيشتر مي شود.
مديرعامل شركت توانير گفت: پايداري و تداوم اين خدمت مهم است و كوچكترين نقصان در آن اثرات نامطلوبي بر جاي خواهد گداشت.
مهندس كردي از صنعت برق به عنوان يكي از مهم ترين دستاوردهاي بشر ياد كرد و گفت: اين صنعت متكي بر نيروهاي نخبه و فني است.

مهندس سعید بهادیوند چگینیمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین:در راستای تامین نیازهای استان در بخش های مختلف توانسته ایم به نیازهای صنعت، کشاورزی، خانگی و. خدمات پاسخ دهیم و بدون کمترین مشکلی از پیک بار مصرف هم عبور کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تصریح کرد: استان قزوین در حال حاضر ۵۸۰ هزار مشترک برق دارد که پیک بار آن ۷۷۰ مگاوات است که  ۳۰ درصد آن مربوط به سیستم‌های برودتی است که در فصل تابستان اضافه می‌شود.

وی افزود: پروژه‌های متعددی در مسکن مهر و تامین روشنایی معابر و زیرساخت‌های توزیع در استان اجرا شد که بخشی از آن امروز و بخش دیگر درماه آینده و دهه فجر افتتاح می‌شود.

مهندس بهادیوند چگینی یادآورشد: خوشبختانه در استان قزوین بیش از ۶۷ درصد برق تولید شده در بخش کشاورزی و صنعت مصرف می شود که نشان می دهد انرژی در این استان مولد است و به اشتغال و تولید منجر شده است.

وی بیان کرد: با برنامه ریزی انجام شده و تلاش مجموعه همکاران در حال حاضر مشکل بدهی‌های شرکت توزیع نیروی برق استان به پیمانکاران برطرف شده است و شرکت برق قزوین درحال حاضر این شرکت بدهکار نیست.

مهندس بهادیوند چگینی افزود: با وجود تنگناهای مالی یکی از شاخص‌های موفقیت شرکت توزیع نیروی برق استان کاهش تلفات انرژی برق در شبکه است که توانسته ایم از نُرم کشوری که ۷.۷ بود نیز پایین تر باشیم.

وی حمایت از بخش خصوصی برای ایجاد نیروگاههای تولید پراکنده را از رویکردهای شرکت دانست و گفت: دو نیروگاه تولید پراکنده امروز با حضور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توانیر افتتاح می‌شود و ۶ پروژه دیگر نیز در ایام دهه مبارک فجر به بهره‌ برداری خواهد رسید.

مهندس بهادیوند چگینی در خصوص طرح های افتتاح شده نیز اظهارداشت: ۱۳ پروژه‌ توزیع و فوق توزیع شامل برقرسانی به دو روستا، روشنایی معابر، ایجاد پست هوایی، نیروگاه، اصلاح خط، بهینه سازی و تامین پست سایر بالغ بر ۴۳۲ میلیارد ریال هزینه داشته که با افتتاح این طرحها گام مهمی در راستای توسعه و ارتقای صنعت برق در استان قزوین است.


اشتراک گذاری
تصاویر
  • تاكيد مديرعامل توانير بر تبديل مديريت مصرف به يك فرهنگ عمومي
  • تاكيد مديرعامل توانير بر تبديل مديريت مصرف به يك فرهنگ عمومي
  • تاكيد مديرعامل توانير بر تبديل مديريت مصرف به يك فرهنگ عمومي
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت