شنبه, 31 شهریور,1397
Menu

آرشیو اخبار

اخبار و مقالات سایت

ﺳﻪشنبه 08 اسفند 1396
تعداد بازدید: 254
تعداد نظرات: 0

همایش آموزشی سلامت اداری در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد

همایش آموزشی سلامت اداری  در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد

بمنظور آشنایی  بیشتر  کارکنان  با موضوع سلامت اداری  همایش آموزشی  با حضور مدیران ، معاونین و کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد  .

دکتر حمزه محمدی محقق و استاد دانشگاه در این همایش در بخشی از سخنانش  با تشریح قوانین و مقررات  سلامت ادای   و نقش آن در سازمانها در بخش از سخنانش  گفت : رسیدگی به تخلفات اداری  در هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شامل هیئتهای بدوی و تجدید نظر است انجام می شود   .

وی در  ادامه در خصوص تخلفات اداری کارکنان دولت  ضمن تشریح تخلفات اداری افزود : اختلاس ، تبعیض ، اعمال غرض ، ترک خدمت در خلل ساعات موظف اداری ، افشای اسرار و اسناد محرمانه اداری ، ارتباط و تماس غیر مجاز با اتباع بیگانه ، از جمله تخلفات اداری  می باشد .

دکتر محمدی ادامه داد : مجازاتها و تنبیهات که قانون در خصوص تخلفات اداری کارمندان در نظر گرفته است اولاً بصورت اخطار کتبی بدون درج در پرونده استخدامی در صورت تکرار توبیخ کتبی با درج در پرونده استخدامی در صورت تکرار مجدد کسر از قوق و فوق العاده شغل از یک ماه تا یکسال  و انفصال موقت از یک ماه تا یکسال و تغییر محل جغرافیایی خدمت به مدت یک ماه تا یکسال می باشد . پاسخ به پرسشهای حاضرین  در خصوص سلامت اداری  از دیگر برنامنه های این همایش بود .

تصاویر
  • همایش آموزشی سلامت اداری  در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد
  • همایش آموزشی سلامت اداری  در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت