جستجو
  18 September 2019
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 تیر 1395

  نماينده ولي فقيه در استان دردیدار مدیر عامل و اعضای شورای فرهنگی و امر بمعروف و نهی از منکر شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین:

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 818

مردم نسبت به گذشته توجه جدی‌تری به صرفه‌جویی دارند، اما همچنان نیازمند توجه و فرهنگ‌سازی بیشتر در این امر مهم هستیم
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین  در این دیدار مدیر عامل و اعضاء شورای فرهنگی و امربمعروف و نهی از منکر  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین   در بخشی از سخنانش  صرفه‌جویی را یک ضرورت دینی دانست و اظهار کرد: خوشبختانه مردم نسبت به گذشته توجه جدی‌تری به صرفه‌جویی دارند، اما همچنان نیازمند توجه و فرهنگ‌سازی بیشتر در این امر مهم هستیم .
وی تصریح کرد: ادارات و سازمان‌ها نیز مانند بدنه جامعه باید به صورت جدی به امر مهم صرفه‌جویی توجه داشته باشند و از هر گونه بریز و بپاش دوری کنند.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر اشاره و خاطرنشان کرد: بسیاری از گرفتاری‌های امروز ما به خاطر عدم توجه به موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر است.
وی با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر را منحصر به حوزه حجاب نکنیم، خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر بسیار گسترده‌تر از آن است که در حوزه حجاب منحصر شود و اگر می‌خواهیم گستردگی آن را به خوبی درک کنیم باید به پیام قیام امام حسین (ع) توجه نماییم.
آیت‌الله عابدینی ادامه داد: امام حسین (ع) فرموده‌اند من برای اصلاح امت جدم قیام کرده‌ام که منظورشان همان مبارزه با حاکمیت فاسد و جایگزین کردن حاکمیت معنوی و الهی به جای آن است و این مهم نشان می‌دهد حوزه امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم و گسترده است.

در ابتدای این دیدار  مهندس سعید بهادیوند چگینی  مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین  با بیان  گزارشی  کوتاهی  از عملکرد این شرکت  افزود : ما در  شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین  ضمن توجه به موارد فنی برق درخدمات رسانی به مردم  همواره  مسائل فرهنگی  را مد نظر قرار داده یم .
وی درادامه گفت :  اجرای برنامه های فرهنگی  در بخشهای مختلف اعم از ترویج فرهنگ نماز  ،عفاف و حجاب ، امربمعروف و نهی از منکر و..... نقش مهمی در بهبود  عملکرد کارکنان و ارائه خدمات به مشترکین داشته و در این جلسه به اتفاق اعضاء شورای فرهنگی وامربمعروف و نهی از منکر خدمتان رسیدم تا از رهنمودهای شما بهره مند گردیم .
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قزوین در خاتمه با اشاره به فصل  گرما و افزایش د ما  و  لزوم  توجه بیشتر به  مدیریت مصرف برق ،   خواستار  بیان  اهمیت  صرفه جویی و نقش  مصرف بهبنه برق  در جامعه  از طریق  ائمه  محترم جمعه  در نمازهای جمعه  شد .

اشتراک گذاری
تصاویر
  •   نماينده ولي فقيه  در استان  دردیدار مدیر عامل و اعضای شورای فرهنگی و امر بمعروف و نهی از منکر شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین:
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت