دات نت نیوک
جستجو
  03 شهریور 1398
تاریخ انتشار: دوشنبه 03 دی 1397

  جلسه کمیته عالی وصول مطالبات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزارشد

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 224
جلسه کمیته عالی وصول مطالبات با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران امورهای اجرایی و دفاتر مستقل ستادی ، رؤسای خدمات مشترکین ، مامورین قرائت عادی و دیماندی و ناظرین درشرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد .
مهندس بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان قزوین در این جلسه در بخشی از سخنانش با اشاره به اهمیت وصول مطالبات ونقش مامورین افزود : همه همکاران باید به این فکرباشند که می توانند بهتر از گذشته کارکنند و کار خود را به نحو احسن انجام دهند و ایمنی را نیز همواره در انجام کار ها رعایت نمایند .
و ی در ادامه افزود : همکاران لازم است اخلاق را همواره سرلوحه کار خود قرار داده و با مشترکین برخورد مناسب داشته باشند ودر راستای جلب رضایتمندی آنان گام بردارند و اگر مشترکی رفتار مناسبی با شما نداشت شما لازم است با آنها با احترام برخورد و رفتار شان را مدیریت کنید .
سید محمد قافله باشی معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین با ارائه گزارشی از فعالیتهای خدمات مشترکین خطاب به مامورین قرائت افزود : پیوسته باید در اعمال و رفتار خود با دیگران تقوا را سرلوحه کارها قرار دهید اگر تقوا بر رفتار ما با دیگران حاکم باشد تصمیمات و عملکرد درست ما درزندگی نمود پیدا میکند .
در ابتدای این جلسه گزارشی از آنالیزی فروش ، وصول و مانده بدهی به تفکیک امورها و تعرفه های برق توسط مهرداد سلطانی رئیس اداره وصول مطالبات شرکت ارائه و موانع و مشکلات وصول مطالبات مورد بررسی قرار گرفت ومقرر گردید تا پایان سال با همکاری تمامی دست اندرکاران درصد بخش وصول مطالبات به 100 درصد برسد .
درپایان جلسه از مامورین برتر در بخش های دیماندی ، شهری و روستایی تقدیر و تشکر به عمل آمد .
اشتراک گذاری
تصاویر
  • جلسه کمیته  عالی وصول مطالبات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزارشد
  • جلسه کمیته  عالی وصول مطالبات در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزارشد
ثبت امتیاز
نظرات
شنبه, 22 دی,1397
1
شنبه, 22 دی,1397
1
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت