جستجو
  18 September 2019
تاریخ انتشار: چهارشنبه 01 اسفند 1397

  ممیزی دفتر بازار برق در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین انجام شد

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 207

جلسه افتتاحیه ممیزی دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین با حضور ممیزان شرکت توانیر و معاونین بهره برداری ، مهندسی و برنامه ریزی و مدیران دفاتر بازار برق و مهندسی و کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق قزوین برگزار شد.
مهندس یوسف اینانلو معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین هدف از انجام ممیزی دفتر بازار برق را بررسی عملکرد دفتر بازار برق و انطباق آنها با دستورالعملها ی موجود و انتظارات شرکت توانیر اعلان نمودند.
وی در ادامه ضمن تشریح لزوم تبادل اطلاعات ، دانش و تجارب شرکتها در مورد بازار برق ، بورس انرژی و نیرو گاههای مقیاس کوچک، گزارشی از وضعیت خرید و فروش برق ، میزان تلفات انرژی و کاهش آن ، میزان پیک بار و لزوم پیک سایی ، انرژی توزیع نشده و مدت زمان خاموشی ، موافقت نامه احداث و قراردادهای نیرو گاههای مقیاس کوچک شرکت توزیع برق قزوین را بیان کرد و گفت: عملکرد دفاتر بازار برق تاثیر مستقیم در میزان خرید شرکت داشته و شاخصهای مهم فوق را تحت تاثیر قرار خواهد داد .
مهندس اینانلو در ادامه افزود : همکاران دفتر بازار برق این شرکت با تلاش ، دقت و استفاده از نرم افزارها و سخت افزار های مناسب ، موفق شده اند ضمن صرفه جویی در هزینه های خرید انرژی از بازار برق و کسب درآمد برای شرکت از خرید انرژی از بورس ، از سال 95 تاکنون رتبه های اول تا سوم را در شاخص موفقیت در پیش بینی نیاز مصرف بازار برق در کشور را بدست آورده اند.
در ادامه مهندس آزاده احسان مدیر دفتر بازار برق شرکت توزیع نیروی برق قزوین گزارشی از برنامه های بازار برق را ارائه نمود و به فعالیتها مناسب دفتر بازار برق در زمینه سنجش ، پایش و پیش بینی مصرف انرژی ، ساختار بازار برق ، قراردادها ، خرید انرژی از بازار برق و بورس انرژی و نیرو گاههای مقیاس کوچک اشاره نمود.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • ممیزی دفتر بازار برق در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین انجام شد
  • ممیزی دفتر بازار برق در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین انجام شد
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت