جستجو
  18 September 2019
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 12 شهریور 1398

  اطلاعیه شرکت توزیع برق قزوین مبنی بر رعایت نکایت ایمنی از سوی هیات های عزاداری

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 32
شرکت توزیع نیروی برق قزوین با صدور اطلاعیه ای مسئولین تکایا ، مساجد ، حسینیه ها و دسته های عزاداری سالار شهیدان در ایام سوگواری محرم را به رعایت نکات ایمنی فرا خواند
در این اطلاعیه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری حضرت ابا عبدا.. الحسین ( ع) و به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی ، از مسئولین تکایا ، مساجد ، حسینیه ها و دسته های عزاداری سالار شهیدان تقاضا شده است در راستای رعایت نکات ایمنی موارد زیر را مد نظر قرار دهند:
در حین برگزاری مراسم عزاداری مسئولان هیات ها دقت نظر داشته باشند که از برخورد و نزدیک شدن وسایل و تجهیزات عزاداری همچون علم ،کتل ، بیرق و .. به شبکه و تجهیزات برق رسانی به خصوص در هنگام شب که دید کافی وجود ندارد ،جلوگیری شود .
از احداث و نصب داربست موقت در حریم و مسیر خطوط نیرو رسانی برق جهت بر پایی تکایا و همچینین ایستگاه های پذیرایی از عزاداران خود داری شود .
تجهیزات برقی مورد استفاده هیات های مذهبی نظیر سیم، کابل تابلو های برقی و .. قبل از شروع مراسم عزاداری توسط مسئولین هیات ها مورد بازرسی دقیق قرار گرفته و ضمن برطرف نمودن نواقص احتمالی با توجه به احتمال وقوع بارندگی با محفوظ نگه داشتن اتصالات کابل ها و فیوز وسایل برقی از قرار گرفتن آنها در معرض باران خودداری شود .
از روشن گذاشتن بی مورد چراغ ها ،پروژکتور و لامپ های پرمصرف در طول روز اجتناب کرده و در صورت وقوع هر گونه حادثه ی احتمالی و یا وقوع خاموشی، از دستکاری و دخالت غیر مجاز در تجهیزات برق رسانی منصوبه بویژه کنتوربرق توسط عزداران اکیداً خودداری کرده و مراتب را از طریق اداره های برق پیگیری و یا به اتفاقات وفوریت های برق با شماره 121 اطلاع دهند .
اشتراک گذاری
تصاویر
  • اطلاعیه شرکت توزیع برق قزوین مبنی بر رعایت نکایت ایمنی از سوی هیات های عزاداری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت