جستجو
  18 September 2019
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 12 شهریور 1398

  از برقکاران نمونه ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تقدیر و تجلیل به عمل آمد .

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 103
مراسم تجلیل از برقکاران نمونه با حضور مدیر عامل ، معاونین ، مدیران امورهای اجرایی ،روسای ادارت و برقکاران درشرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد .
مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به رعایت موارد ایمنی گفت : با توجه به اهمیت سلامت و ایمنی همکاران، سرلوحه قرار گرفتن رعایت ضوابط و مقررات ایمنی ازسوی کلیه کارگران و استادکاران را موردتاکید مجدد قراردادند .
وی در ادامه افزود: کارگران و استاد کاران در حین کار باید از کلیه تجهیزات و ابزار به نحو درست و به جا استفاده کنند و در جلسات توجیهی ایمنی که هرهفته برگزار میشود شرکت نمایند .
حجت الاسلام حمداله آزادی مسئول امور فرهنگی ودینی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین نیز درابتدای این مراسم بااشاره به آیه 31 سوره مریم و تفسیرآن ، سرچشمه خیرات وبرکات را تبیین نموده و افزودند رعایت مفاهیم وتوصیه های ایمنی از سوی همکاران یکی از مظاهر برکت در کار وشغل افراد می باشد.
مهندس یوسف اینانلو معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین نیزدر این جلسه با اشاره به اهمیت وضرورت نظارت بر رعایت موارد ایمنی گفت : رعایت موارد ایمنی در همه ابعاد زندگی از جمله عرصه های شغلی اهمیت دارد که در این راستا ودربعد نظارتی ، 561 فقره بازدید از اکیپ ها در سال 97 انجام پذیرفته است .
اینانلو در ادامه افزود: با توجه به اینکه از سال گذشته سیستم HSE در شرکت در حال پیاده سازی بوده و بزودی به مرحله ممیزی خواهد رسید که منجر به کاهش روزافزون خطرات و آسیب ها خواهد شد.
معاونت بهره برداری بیان کرد : هرکجا ایمنی در اولویت کار قرار گیرد احتمال بروز خطر کاهش می یابد لذا کلیه کارگرانی که در خط گرم ویا برروی پایه های برق کار می کنند باید به کلاه و دستکش ایمنی مجهز باشند تا خطر برق گرفتگی به حداقل برسد .
در پایان جلسه به 75 نفراز همکاران نمونه و 7 نفر از همکارانیکه در اولین مسابقات کشوری مهارت شغلی شرکت های توزیع برق رتبه کسب کرده بودند جوایزی اهدا شد .
اشتراک گذاری
تصاویر
  • از برقکاران نمونه ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تقدیر و تجلیل به عمل آمد .
  • از برقکاران نمونه ایمنی در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تقدیر و تجلیل به عمل آمد .
ثبت امتیاز
نظرات
m.k
چهارشنبه, 20 شهریور,1398
هر ساله در این مراسم از مامورین قرائت کنتورهای عادی نیز از هر امور دو نفر معرفی می شدند ولی متاسفانه امسال کسی معرفی نشد ، مامورین قرائت با وجود اینکه تصویر و شخصیت اداره برق در بین مردم هستند و اکثرا مردم ، اداره برق را با مامورین می شناسند ، به این قشر زحمتکش و پرتلاش توجه ی نمی شود .
در عکس ها معاونت خدمات مشترکین حضور دارند (كسی که باید مدافع حقوق زیر مجموعه خود باشد) ولی دریغ از حضور یک مامور قرائت عادی .
تاسف به این نگاه و به این برخورد .
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین
دوشنبه, 25 شهریور,1398
باسلام واحترام
در پاسخ به دوست عزیزی که اعلام نظر نموده اند باستحضار می رساند با توجه به فرایند حذف قبوض کاغذی ولزوم جمع آوری شماره تلفن همراه مشترکین گرامی استان از سوی مامورین محترم قرائت بمنظور پیامکی نمودن قبوض برق ، مقرر شده است پس از اتمام کار از این همکاران ارجمند نیز تقدیر گردد.
باسپاس
m.k
دوشنبه, 25 شهریور,1398
با سلام خدمت مسئول روابط عمومی
در جوابیه شما تناقض وجود دارد ، تقدیر بدلیل رعایت نکات ایمنی بوده است . و سوال اینجاست که آیا مامورین با وجود قطع و وصل مشترکین در وصول مطالبات و صعود و فرود از تیر برق نیاز به رعایت نکات ایمنی نمی باشند .
خوشبینانه مسئولین جهت کم کردن هزینه ها اقدام به این کار نموده اند و بدبینانه اینکه این قشر زحمت کش نادیده گرفته شده اند .
جمع آوری شماره موبایل توسط مامورین کاری اضافی بود که به مامورین تحمیل شد و به جهت کار بیشتر باید مزایا و پاداش نیز در نظر گرفته شود چرا که این عزیزان در ساعت غیر اداری و روزهای تعطیل اقدام به جمع آوری شماره موبایل نموده اند و همه مسئولین مستحضر میباشند که جمع آوری شماره موبایل ها بدون دخالت مامورین میسر نمی بود .
با تشکر
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت