جستجو
  18 September 2019
تاریخ انتشار: یکشنبه 17 شهریور 1398

  همزمان با ایام محرم اهداف وفلسفه قیام حضرت سیدالشهدا (ع) درشرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تبیین شد.

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 71
همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدا.. الحسین ( ع ) و هفته امر به معروف و نهی از منکر مراسم عزاداری همراه با زیارت عاشورا و مداحی به مدت دو روز با حضور مدیر عامل ، مدیران و کارکنان شرکت توزیع برق استان قزوین در حوزه ستادی و امورهای اجرایی این شرکت برگزار شد .
حجت الاسلام دکتر مهدی اسلامی سرمربی صالحین بسیج کارمندان استان قزوین در بخشی از سخنانش این مراسم ضمن با اهمیت خواندن موضوع عزاداری ماه محرم و عاشورای حسینی با تبین و تشریح ماه محرم گفت : دشمنان در صدد ضربه زدن به مکتب عاشورا و نهضت امام حسین(ع) هستند وبه خیال خود میخواهند این نهضت عظیم جهانی را به فراموشی بسپارند در حالیکه امام حسین مصباح هدایت و کشتی نجات است .
وی در ادامه گفت : حضرت زینب (س ) اسطوره صبر و استقامت وپیام رسان مکتب سرخ حسینی است و ما وظیفه داریم این رسالت را همچنان بدون کم و کاست به نسل های بعدی برسانیم.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر کاظم لو مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان قزوین نیز در دومین روز مراسم ضمن تشریح واقعه عاشورا و اهداف قیام حضرت سیدالشهداء (ع) با اشاره به آیه 36 سوره مبارکه اسرا بیان کرد : در تدوین برنامه وراهبرد زندگی خویش به ابزار علم مجهزباشیم و از ظن وگمان پرهیز نماییم تا حق را از باطل شناخته واز غیر حق تبعیت نکنیم.
وی در بخش پایانی سخنانش به بخشی از نامه امام صادق (ع ) به یکی از دوستان خود اشاره و راه و رمز عاقبت به خیری را در کلام امام صادق (ع) در رعایت 3 نکته برشمردند :1 – نعمت های خدا در راه معصیت خرج نکنیم 2- احترام واظهار مودت به ارادتمندان اهل بیت (ع) 3- به حلم و گذشت خدا مغرور نشویم یعنی اینکه هر کاری بکنبم و بگویم که خدا می بخشد و یا اینکه امام حسین دنیا شفاعت ما را میکند .
اشتراک گذاری
تصاویر
  • همزمان با ایام محرم اهداف  وفلسفه قیام حضرت سیدالشهدا  (ع) درشرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تبیین شد.
  • همزمان با ایام محرم اهداف  وفلسفه قیام حضرت سیدالشهدا  (ع) درشرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تبیین شد.
ثبت امتیاز
نظرات
akbar
چهارشنبه, 20 شهریور,1398
ـ «پيامبر گرامي اسلام صلي‌الله عليه و آله و سلم»:
مَن كانَ لَهُ وجهانِ في‌الدُّنيا كانَ لَهُ يَومَ القيامَةِ لِسانانِ مِن نارٍ.
کسي که در دنيا دارای دو چهره باشد در روز قيامت دارای دو زبان آتشين خواهد بود. (خصال، ج ١، ص ٢٠)
_ «پيامبر گرامي اسلام صلي‌الله عليه و آله و سلم»:
مِن شَرِّ النّاسِ عِندَ اللهِ عَزَّوَجَلَّ يَومَ القِيامَةِ ذُوالوَجهَين.
آدم دوچهره در روز قيامت يکي از بدترين مردم نزد خداوند متعال به شمار مي‌آيد. (خصال، ج ١، ص ٢٠)
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت