جستجو
  09 April 2020
تاریخ انتشار: شنبه 10 اسفند 1398

  خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین غیر حضوری داده میشود

امتیاز: Article Rating | تعداد بازدید : 138
مهندس سعید بهادیوند چیگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: با برنامه ریزی و اقدامات انجام شده و در راستای کاهش مخاطرات ناشی از شیوع کرونااز این پس خدمات این شرکت به صورت غیر حضوری ارائه خواهد شد.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق قزوین اظهار داشت: به دلیل بروز ویروس کرونا و احتمال سرایت این بیماری در مراجعات حضوری و با هدف پیشگیری از مخاطرات احتمالی، تمام خدمات مرتبط با شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین به صورت الکترونیکی و مراجعه به آدرس : qazvin-ed.co.ir قابل انجام است.
مهندس بهادیوند چگینی تصریح کرد: از مراجعین و شهروندان درخواست می‌شود به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت جامعه از مراجعه حضوری به اداره برق خود داری کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین یادآور شد: سامانه فوریت‌های شرکت توزیع نیروی برق به شماره ۱۲۱ به صورت شبانه روزی پاسخگوی درخواست‌های فوری و عملیاتی مشترکین است.
مهندس بهادیوند چگینی گفت: امیدواریم با اقدامات پیشگیرانه و کاهش تردد و مراجعه مردم در ادارات و دستگاه‌های اجرایی از تهدید این ویروس بکاهیم.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • خدمات شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین غیر حضوری داده میشود
ثبت امتیاز
نظرات
رخشانی مهر سلام رساند
چهارشنبه, 14 اسفند,1398
با سلام خدمت مدیر عامل محترم شرکت توزیع برق قزوین . شما از مردم درخواست می نمایید تا مراجعه حضوری نداشته باشند در صورتیکه مامورین قرائت بی نوا را جهت قرائت و وصول به درب منازل مردم می فرستید آیا مامورین علاوه بر اینکه خود در خطر میباشند باعث شیوع بیماری در سطح شهر نمی شوند .
هر مامور روزانه حداقل به درب ۲۰۰ مشترک مراجعه می نماید ، آیا شما فکرتان محدود به کارمندان است یا اینکه جان مامورین برای شما ارزشی ندارد .
به هر حال کرونا آمده است و همه در خطر میباشند حتی شما که هشت طبقه از زمین ارتفاع گرفتید و یا ما که در کف زمین هستیم .
آقای قافله باشی شما هم در صورت بیمار شدن مامورین یکی از اصلی ترین مقصرها محسوب می شوید و اگر در این دنیا جواب گو نباشید در پیشگاه خدا باید جواب بدهید .

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت